Друга доза вакцини від COVID-19: що потрібно знати?

З 11 червня розпочинається вакцинація другою дозою у пунктах щеплень Коломийського ЦПМСД. Кожній особі, яка отримала першу дозу, автоматично була заброньована друга. Тому ближче до дати маніпуляції з вами зв’яжеться працівник Центру та повідомить, коли і де вам треба з’явитись.

Нагадуємо: рекомендований МОЗ України інтервал між 1 та другою дозою вакциною Oxford/AstraZeneca становить не менш, ніж 12 тижнів, а CoronaVac/Sinovac Biotech – не менше 28 днів. Дозволяється відтермінування вакцинації, але випередження рекомендованих інтервалів – ні.
Тимчасовий пункт вакцинації, зокрема для медичних працівників та осіб, які щеплювались під час першої хвилі, буде знову працювати у конференц-залі Дитячої поліклініки (вул. Родини Крушельницьких, 28). Також на базі нашого центру функціонує 3 стаціонарних пункти за адресами:

вул. Чорновола, 32 (АЗПСМ №1);
вул. Шевченка, 38 (АЗПСМ №2);
площа Привокзальна, 13 (АЗПСМ №5).

У випадку, якщо за кілька днів до очікуваної дати ревакцинації до вас не зателефонували (ми теж люди та наперед просимо зрозуміти і нас і просимо вибачення за незручності) – ви можете зателефонувати до нашого кол-центру за номерами:
067 0 102 103,
050 01 01 200
та вирішити питання щодо введення другої дози. У найближчий місяць оператори кол-центру в пріоритеті матимуть саме дзвінки щодо вакцинації від COVID-19. Також за цими номерами можна записатись на отримання першої дози.

Наостанок ми залишили, напевно, найочікувану більшістю інформацію щодо вакцинальних паспортів. Отримати їх можна буде після введення двох доз вакцини, дійсні вони будуть через 14 днів після отримання саме останньої дози. Таку інформацію ми маємо станом на 4 червня. У випадку змін та нововведень ми одразу будемо інформувати вас. Тому слідкуйте за нашими новинами у соцмережах.

Будьмо здорові!

#сovid19 #vaccination #вакцинадіє #CoronaVac #AstraZeneca

One Reply to “Друга доза вакцини від COVID-19: що потрібно знати?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.