1 жовтня – 7 визначних дат

1 жовтня – день, коли відзначається аж 7 визначних подій. Про кожну з них хочемо з вами поділитись:

День захисників та захисниць України. Ми дякуємо усім захисникам та захисницям, які боронять нашу країну від московитської навали та молимось за те, щоб кожен воїн повернувся живим та неушкодженим. А також робимо свій внесок для прискорення перемоги України.

День Українського козацтва. Сьогодні також варто згадати про минулі покоління звитяжних воїнів, які потом та кров’ю, вогнем та мечем протягом століть виборювали незалежність України від загарбників з усіх сторін.

Покрова Пресвятої Богородиці (Козацької Покрови). Цей день цього року вперше відзначається за зміненим календарем. Це християнське свято ще з часів Древньої Русі, започаткований на честь явлення Пресвятої Богородиці у 910 році у Константинополі.

День ветерана. Це свято – символ вдячності та поваги усім тим воїнам, які відстоював незалежність та свободу України та зробив свій внесок у розбудову майбутнього країни.

День вчителя. Саме 1 жовтня після здобуття Україною незалежності у 1991 році було вирішено зберегти традицію відзначати день освітян у 1 неділю жовтня. Вчителі дають школярам не тільки знання, алейне тільки наукам, а й навички та цінності, які складають основу для життя у суспільстві та формують майбутні покоління українців.

Міжнародний день людей похилого віку. Це – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства, але й нагода для роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

І нарешті сьогодні, 1 жовтня – 9 річниця створення Коломийського міського Центру первинної медико-санітарної допомоги. З 2014 року ми прагнемо давати нашим пацієнтам найякісніші послуги та дбати про найцінніше – здоров’я нації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *